ekruk

04 września 2020

Brak komentarzy

Strona główna Non classé

Czym różni się samodzielna organizacja ślubu od tej zleconej specjalistom?

Czym różni się samodzielna organizacja ślubu od tej zleconej specjalistom?

Bardzo często spotykanym argumentem przeciwko zatrudnianiu wedding plannera – jest ten, jakoby odbierało to frajdę przyszłym nowożeńcom. Nieprawda.

Nie zapominajmy, że dobry konsultant ślubny odciąża Parę Młodą od tego, co żmudne i niekoniecznie przyjemne – by pozostawiać im tylko to, czym naprawdę chcieliby się zajmować.

Samodzielna organizacja ślubu i wesela bywa szalenie czasochłonna. Samo wyszukiwanie, porównywanie i sprawdzanie ofert zajmuje naprawdę wiele czasu. Konsultant ślubny zrobi to za nas, na dodatek bazując na sprawdzonych kontaktach, którym można zaufać. Otrzymamy gotowe propozycje, spośród których wybierzemy tą jedną jedyną.

Zajmując się organizacją bez wsparcia profesjonalisty – możemy przeoczyć istotne kwestie już na samym początku. Z prozaicznej przyczyny, jaką jest niewiedza. Konsultant ślubny doskonale wie, co, gdzie i jak dopiąć, żeby efekt był nienaganny. Ma doświadczenie i wiedzę, których narzeczonym może brakować. W końcu ślub organizuje się średnio raz w życiu. Konsultant ślubny organizuje ich kilkanaście rocznie. Przepaść doświadczenia jest ogromna, prawda?

 

Wedding planner ma za zadanie czuwać nad przebiegiem samej ceremonii i przyjęcia, w razie potrzeby reagować i zapobiegać nieprzewidywanym zwrotom akcji. Para Młoda nie ma możliwości tak natychmiastowej reakcji. Bardzo często jest tak, że jakakolwiek komplikacja czy problem docierają do nich już mocno po czasie, gdy zrobić nic się nie da, o jakimkolwiek zaradzeniu nie wspominając… Konsultant ślubny zawsze czuwa nad Waszym niezmąconym niczym spokojem i wychwytuje każdy problem, przekuwając go w możliwie najlepsze rozwiązanie w danej chwili.

Dlaczego zdecydowanie lepszym wyjściem jest zlecenie organizacji ślubu i wesela, choćby częściowej? To przede wszystkim oszczędność Waszego czasu, energii i stresu, którego w toku przygotowań zazwyczaj nie brakuje. Pozostaje Wam jedynie to, co naprawdę przyjemne i inspirujące. Dokonujecie wyboru spośród drobiazgowo wyselekcjonowanych propozycji, które ktoś wyłowił z setek, jeśli nie tysięcy możliwości. Innymi słowy: ktoś wykonał najtrudniejszy etap za Was, musicie tylko ostatecznie zdecydować. Zdecydować bez wątpliwości, które mielibyście w innej sytuacji. Bo tutaj nie musicie się martwić, czy podwykonawcy są rzetelni, czy się nie spóźnią, czy umowa jest dobrze skonstruowana?

 

Wszystkim zajmuje się wedding planner a Wy możecie spać spokojnie.

 

Zatrudnienie konsultanta ślubnego nie jest luksusem w materialnym tego słowa znaczeniu. Ale luksusem jest, bez wątpienia! Daje Wam swobodę działania, bez ograniczeń w postaci wątpliwości. Daje Wam gwarancję, że istnieje harmonogram, którego ktoś pilnuje i o którego właściwy przebieg cały czas dba. Żadna ilość bliskich chętnych do pomocy – nie zastąpi profesjonalnego wedding plannera, który zajmie się wszystkim kompleksowo, pozostając niezauważonym. Od początku do końca. 

Samodzielna organizacja ślubu to dużo pracy, jeszcze więcej emocji i rozterek. Organizacja ślubu zlecona specjaliście – to maksimum pewności, przy minimalnym nakładzie pracy. Różnica jest zauważalna. Od Was zależy, co będzie dla Was ważniejsze i jaki wybór okaże się tym najwłaściwszym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *